Na Vánoce první dětské kolo. Dárek, který se nemění po generace

Určitě si to pamatují všichni dospělí tři a čtyřicátníci. Na Vánoce se dostávalo dětské kolo. Favoritka, nebo skládačka. A je tomu tak i dnes.

Kolo pro děti je jako vánoční dárek opravdovou tradicí. Za minulého režimu bylo často nedostatkovým zbožím a shánělo se všelijak. Prim hrála skládací kola Sobi, nebo závodní jízdní kola Favorit.

Dnes je výběr mnohem větší. Koupit můžete levná neznačková kola v supermarketech, nebo zajít do odborné prodejny a pořídit potomkovi značkové a kvalitnější kolo. Nebo zamiřte na internet a vyberte si kolo ve sportovním e-shopu.

Dětské kolo DHS Miss Sixteen 1602 16  

16 palců má model na obrázku od firmy DHS - Miss Sixteen 1602. Patří mezi nejoblíbenější kola pro nejmenší cyklistky. Doporučené je pro děti od 4 let, tedy pro ty, které přechází na kolo z odrážedla.

Kolo pro odvážné kluky

Pro větší chlapce, zvlášť pro ty odvážné, je určeno BMX kolo KAWASAKI Kulture 20" - kolo v barvách terenních motocyklů KAWASAKI. Skvělé je i na street jízdu na kole, má pegy na předním i zadním kole, ocelový rám a kola s hliníkovými ráfky. 

BMX kolo KAWASAKI Kulture 20

Velikost 20 palců je vhodná pro větší kluky, tak od osm let. Zvláště pro tento způsob jízdy na kole nezapomeňte na přilbu.


Publikováno: 9. 11. 2014