Dětské kolo pro nejmenší

Hledáte dětské kolo pro nejmenšího člena rodiny? Tak to jste na správném místě, protože na internetových stránkách nejlépe porovnáte velikosti, parametry, značky i barvy dětských kol.

Pro nejmenší jsou určena dětská kola 12 palců

 

Pro nejmenší cyklisty, děti ve věku 3 až 5 let s výškou postavy od 90 do 110 cm, jsou určena 12palcová dětská kola. Vždy je koupíte s odnímatelnými postranními kolečky a záleží na šikovnosti malého cyklisty, jak dlouho je bude potřebovat. Vyberte si z dívčích i chlapeckých kol v různých barvách.

Nové zážitky na dětském kole Galaxy

Co už je pro velké rutina, znamená pro nejmenší děti nevídané dobrodružství. Také vyjížďky na svém prvním kole si určitě zapamatují. Zvláště na tak krásném 12palcovém kole, jakým je model Galaxy.

Jako rodiče můžete být v klidu, protože toto dětské kolo pro nejmenší má:

  • postranní kolečka
  • snížený rám
  • kryt řetězu
  • dobré brzdy
  • protiskluzová madla řídítek
  • odrazky pro lepší viditelnost

O bezpečnost vašeho dítěte při jeho cyklistických začátcích je tedy postaráno.

Tipy k výběru kola pro nejmenší a na první výlety

Při nákupu dětského kola vždy dbejte na vyzkoušení. Chybou je výběr většího rámu s ideou, že do něho dítě brzy doroste. Tak to ale nefunguje. Větší kola děti neumějí ovládat a jsou pro ně nebezpečná. Platí, že dětské kolo má být vždy akorát! V e-shopu máte možnost výměny (vrácení) zboží do 30 dnů. A samozřejmě také 2 roky záruku a dopravu zdarma.

Navíc, dítě musí mít samo o cyklistiku zájem. Jezdit na kole ho nenuťte, ale snažte se ho k němu přivést. Určitě ho osloví provedení kola podle jeho zájmů, holčičky například Hello Kitty, kluky Kawasaki. Také k nošení povinné dětské helmy budete dítě nejlépe motivovat vlastním příkladem.

Jako ideální terén pro první cyklistické výlety s nejmenšími dětmi vám doporučujeme rovinatou jižní Moravu. Oblast je protkána množstvím cyklostezek vhodných pro jízdu s cyklovozíkem a pro nejmenší děti na kolech.  


Publikováno: 6. 9. 2016